Русский
  
Latviešu
  
English
Diva Sharm

Par mums

fond

Lai cik lielā mērā sieviete nebūtu inficēta ar fenisma vīrusu, lai kā arī necenstos sevi apliecināt karjēras veidošanā vai biznesā, viņa vienalga dziļi sirdī ir un paliek sieviete.Un tas nozīmē vien to, ka viņa veinmēr ar prieku nēsās sieviešu lietiņas, kā piemeram savu iemīļoto kažociņu, Mazo briļianta rokassprādzīti un protams izsmalcinātu mežģīņu apakšveļu.

Apakšveļa ir kas tāds uz ko Jūs nevis vienkārši tērējas naudu, bet gan darat to ar baudu, tādēļ , ka tas ir skaisti, eleganti, seksuāli un iepriecina Jūsu sirdis.

Apakšveļas izvēle lielākoties tiek balstīta uz sievietes iekšējām izjūtam, pārliecību sevī, savā skaistumā un pievilcībā.Izvēloties apakšveļu sieviete ņem vērā visu, figūras īpašības,iemīļotās krāsas gammas,iekšējo noskaņojumu .u.t.t Bet iespējams svarīgākais ir tieši šī neaprakstāmā komforta sajūta, ko spēj dāvāt pareizi piemeklēta apakšveļa. Tieši šī iemesla dēļ 1998.gadā radās jauns apakšveļas zīmols “DIVA SHARM”, kas ražos augstas kvalitātes apakšveļu , kas sievietēm dāvā šo neatkārtojamo komforta sajūtu ar elegances pieskaņu.

Mēs sadarbojamies ar pazīstamu ārzemju zīmoliem, kas veicina augstu kvalitāti un dizainu mūsu produktiem. Uzņēmums ražo klasisko apakšveļu, un arī ļoti modernu, balstoties uz jaunākajām modes tendencēm,izmantojot augstas kvalitātes izejvielas no eiropas ražotājiem.

Šajā laika posmā , mēs esam atvēruši vairākas pārstāvniecības Krievijā un mūsu zīmola veikalu tīklu Latvijā.Kā arī mēs veiksmīgi strādājam Eiropas tirgū un esam konkurentspējīgi ar citām apakšveļas kompānijām. Pateicoties talantīgai komandai, uzņēmuma produktiem «DIVA SHARM» ir augsta kvalitāte meistarībā un izsmalcināts stils.

Uzņēmumā strādā pieredzējuši dizaineri, tehnologi un kvalificētas šuvējas..Katrs ražošanas posms tiek veikst ar lielu uzmanību. Katra produkta izstrādē, tiek novērotas produkta izmaiņas pēc mazgāšanas, tiek testēta krāsas noturība, šīs visas sīkās detaļas ar piešķir kompānijas “DIVA SHARM” produkcijai unikalitāti un konkurēt spēju.

2009 gadā mūsu zīmols iestājās asociācijā “LATVERA”, kas sevī ietver Latvijas apakšveļu ražotājus uzņēmumus.Stājoties šājā asociācijā, bija nepieciešams atbilst visiem kritērijiem, kas mums bija pa spēkam. Mūsu kolekcijas sotrimentā ir pieejama vis dažādākā produkcija, sākot no krūšturiem, biksītēm, naktskrekliņiem, halātiem un vēl daudz citas produkcijas, lai atbilstu katrai gaumei, vecumam un izmēram. Mēs ražojam no A līdz G bļodiņai, un no 70-100 apkārtmēram.

Mēs cenšamies veikt individuālu pieeju katram klientam, ņemot verā visas klientu vēlmes.Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem klientiem.Gaidīsim Jūs mūsu birojos un veikalos.


Twitter  Facebook  Google+  Youtube

© 2013 - 2017 Diva Sharm